"Bizim; bir hikayemiz var."

2014 yılında kapılarını açan "Kasap Şakir"in hikayesi esasında çok eskilere dayanmakta.

Rahmetle andığımız babamız İbrahim'den, bendeniz Şakir'e ardından oğullarımın ve torunlarımın devam ettirdiği bu hikaye 2014 yılında "kasap Şakir" olarak ticari girişime dönmüştür.

Eğer ki her hikayenin özünü oluşturan bir mesaj varsa, bizim hikayemizin özü "sevgi"den geçmektedir. Nesiller boyu yemek yemeyi sevdiği kadar, yapmasını da seven bir aile olarak; ilk gün ki yemek yeme sevdamızı siz kıymetli misafirlerimle paylaşmak istedik.

Yemek yeme sevgimizi sizlere ulaştırmak için: İşimize besmele ile başladık, bonfilenin lokum gibi yumuşak olanını seçtik, antrikotlarımızı güzelce dövdük,  salatalarımız için her gün taze sebzeler getirip ince ince dilimledik, yemeğin üstüne güzel bir çay içilir dedik, çayı taze demledik, eh tatlısız da olmaz dedik, leziz tatlılar yaptık. Sonra baktık ki lezzetimiz kadar annemizin güler yüzüne, kardeşlerimizin sohbetlerine, babamızın sofra konuşmalarına da  ihtiyacımız var; çalışanlarımızla bir aile olup sizleri misafir ettik. 

Bizim hikayemizin havalı bir geçmişi yahut büyük ödülleri yok,  biz sadece yemek yapmayı da yemeyi de sunmayı da seven bir aileyiz.

Hikayemize misafir olmak ister misiniz?